דר׳ איל הורוביץ

פרטי יצירת קשרT: 074-7144162

F: 074-7144194

שלח מייל

איל הינו היו"ר וה- CEO של Baker Tilly בישראל.

שימש כיו"ר המועצה המיעצת של EMEA (אירופה, מזרח תיכון ואפריקה) וכיום משמש כחבר במועצת המנהלים העולמית של Baker Tilly International, וכן כחבר במועצת המנהלים של EMEA. בנוסף ממלא תפקיד כיו"ר ועדת הכספים של Baker Tilly International.

שימש כחבר בוועדה לתקני ונוהלי ביקורת של לשכת רואי חשבון בישראל בין השנים 2001 ועד 2014.

בין השנים 1987 ועד 2015 איל שימש כמרצה בכיר, בחוג לחשבונאות של המסלול האקדמי של המכללה למנהל ומרצה בקורסים בביקורת וחשבונאות פיננסית לתלמידי התואר הראשון. בשנת 2010 הרצה בקורס לביקורת מתקדמת בשנת ההשלמה של המסלול האקדמי של המכללה למנהל.

בנוסף לתפקידו כיו"ר וה- CEO של Baker Tilly בישראל איל משמש כמנהל מחלקת ה- SOX ועומד בראש החטיבה הבינלאומית בפירמה.

איל הינו בעל ניסיון רב בביקורת, מיסוי, ביקורת פנימית ותקנות Sarbanes & Oxley. מתמחה בחברות ממשלתיות, חברות ציבוריות, חברות נדל"ן וארגון עסקים.. 

ד"ר הורוביץ הנו יועץ בכיר ובעל שם לחברות ובעלי שליטה בישראל ובעולם בתחומי הפיננסיים, העסקים והאסטרטגיה.

רואה חשבון מאז שנת 1991, בוגר הפקולטה לחשבונאות ומנהל עסקים של המסלול האקדמי של המכללה למנהל (בהצטיינות) ומשפטן, בוגר הפקולטה למשפטים של המרכז הבינתחומי בהרצליה (בהצטיינות).

דוקטור במנהל עסקים (בהצטיינות) מאוניברסיטת UCN 
(Univesidad Central de Nicaragua) 

דוקטור בחשבונאות ציבורית (בהצטיינות) מאוניברסיטת Universidad Azteca

פרסומים:

  • חלק מהדוקטורט שפורסם ברבעון הישראלי לכלכלה - "הגורמים המשפיעים על גובה שכר הטרחה של רואי החשבון של החברות הציבוריות בישראל". קרא עוד
  • ד"ר איל הורוביץ, דעות, גלובס, 15.4.2015 - "לא למס ירושה. זו התערבות בוטה מדי בחיים האישיים". קרא עוד
  • ד"ר איל הורוביץ, דעות, גלובס, 15.8.2015 - "לשחוט פרה קדושה: כל איש קבע עולה לנו, נוסף לשכרו, כ- 5 מיליון שקלים ויש כיום 42 אלף אנשי קבע. חסכון של 2 מיליארד שקל בשנה יכול להביא לשינויים אדירים לטובת הציבור…". קרא עוד