אפליקציית מס חדשה

אפליקציית המס החדשה לאייפון ולאנדרואיד מאפשרת לבעלי עניין בעסקים בינ"ל לקבל בקלות ובאופן מופשט ומודרך את חוקי ותובנות המס במדינות שונות בעולם.

האפליקציה הינה ללא תשלום, וזמינה גם על מערכת הפעלה IOS וגם על אנדרואיד, ומאפשרת לכם להישאר מעודכנים עם חדשות המס האחרונות, באמצעות מאמרים המעניקים תובנת מס שבועית בסקירה בין לאומית וטיפים שבועיים על ענייני מפתח גלובליים במס.

בנוסף, האפליקציה מעניקה גישה מקיפה למדריכי המס, המכסים כעת את חוקי המס של 150 מדינות.

מוזמנים להוריד: 

Tax Mapp: Android

Tax Mapp: IOS

 

תחום המיסים בפירמה מנוהל על ידי אריק כהן, רו"ח שותף בפירמה. לאריק ניסיון נרחב במיסוי הכולל בין השאר תכנוני מס בישראל ובחו"ל, דיוני מס עם רשויות המס המקומיות וכן דיוני מס עם המחלקות המקצועיות של רשויות המס הישראליות. אריק מוביל צוות בכיר, המעניק בפועל את השירות ללקוח, תוך התייחסות לחוקי המס המקומיים והבינלאומיים וליווי הלקוח מול רשויות המס בהתאמה מלאה לצורכי הלקוח.

כהן עובד בשיתוף עם היחידה הבינלאומית של רשת בייקר טילי אינטרנשיונל המרכזת את הטיפול בנושאי מיסוי בינ"ל ומסנכרנת את הפעילות והתוצרים של משרדי הרשת בעולם.  דבר זה קנה למחלקה את הנגישות והזמינות לפירמות ראיית חשבון מכל העולם המשתייכות לרשת  הבינלאומית ומעניקים לה את הכלים הנוספים למתן שירותי מיסוי ברמה יוצאת דופן.

 

תכנון מס

 

ייעוץ מס - התקשרו לפרטים

לפנות במייל לאריק ​כהן, השותף שמוביל פעילות זו 

לחצו בבקשה כאן או השאירו פרטים ונחזור אליכם

או לטלפון 03-5665006 // 050-5357489