ההנהלה

אנו מספקים שירות פעיל מונחה שותפים. השותפים של הפירמה הם השותפים לדרך. בפירמת Baker Tilly אין שותף שהוא בכיר מכדי לעמוד לשירותו של כל לקוח.

השירות שלנו ממוקד ומקצועי. גישת השירות שלנו מבוססת על על שיבוצם של שניים משותפי הפירמה לשירותו של כל לקוח, שותף מוביל ושותף מלווה, המגבים זה את זה ללא קשר לגודל תיק הלקוח.

שותפי הפירמה משמשים כמרצים באקדמיה, מכהנים בתפקידים ציבוריים, מעורים בקהילה העסקית ולוקחים חלק פעיל בוועדות המקצועיות של לשכת רואי חשבון בישראל ושל הרשת הבינלאומית.

 

דר׳ איל הורוביץ

דר׳ איל הורוביץ

איל הינו היו"ר וה- CEO של Baker Tilly בישראל. שימש כיו"ר המועצה המיעצת של EMEA (אירופה, מזרח תיכון ואפריקה) וכיום משמש כחבר במועצת המנהלים העולמית של Baker Tilly International, וכן כחבר במועצת המנהלים של EMEA. בנוסף ממלא תפקיד כיו"ר ועדת הכספים של Baker Tilly International.
קרא עוד
איציק עידן

איציק עידן

איציק (יצחק) עידן, רו"ח, שותף בכיר, מנהל תחום הביקורת והחשבונאות. בעל ניסיון בעבודה עם משרדי ממשלה, חברות ממשלתיות, חברות ציבוריות והנו מומחה בליווי הנפקות ציבוריות ופרטיות. בנוסף, לאיציק ניסיון ייחודי בליווי כלכלי של הסדרי חוב, נאמני אג"ח ובית המשפט.
קרא עוד
נעם סבו

נעם סבו

רו"ח נעם סבו, הינו שותף בכיר המנהל את המחלקה המקצועית. לנעם ניסיון רב בחשבונאות ובמיסוי, עם ניסיון רב בעבודה עם חברות טכנולוגיה ומרכזי פיתוח ישראליות ובינ"ל. בעל ניסיון בייעוץ כלכלי, מתן חוות דעת כלכליות, כתיבה של תכניות עסקיות, ליווי עסקי וליווי פיננסי של חברות.
קרא עוד
שאול טבת

שאול טבת

שאול טבת, הנו שותף בכיר ומנהל הכספים של הפירמה לשאול ניסיון רב שנים בחשבונאות פיננסית, מיסוי, בדיקות נאותות וגישור. מתמחה בביקורת של משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות, תאגידים קיבוציים, אגודות חקלאיות, חברות ציבוריות וחברות עם פעילות בינ"ל ענפה.
קרא עוד
שאול טבח

שאול טבח

שאול טבח, רו"ח, הינו שותף בכיר משמש כיועץ מקצועי בועדה המקצועית של המוסד הישראלי לתקינה בחשבונאות וחבר בועדה לכללי חשבונאות ודיווח כספי בלשכת רואי חשבון. פרסם עשרות מאמרים בנושאי מיסוי בכיתבי עת בישראל. בעל ניסיון רב בליווי חברות בתחום הנדל"ן ועל לקוחותיו נמנים חברות ציבוריות וקבוצות פרטיות מהמובילות בתחומן.
קרא עוד
סיון בורפקר

סיון בורפקר

שותפה, בוגרת המסלול האקדמי של המכללה למנהל, בחשבונאות ובעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון. לסיון ניסיון רב בנושאי ביקורת ועריכת דוחות כספיים של חברות הנסחרות בבורסה לניירות ערך, חברות ממשלתיות, חברות פרטיות גדולות, ביקורת תאגידים, מיסוי, חשבונאות, בדיקות נאותות לחתם ומוסדות ציבור
קרא עוד
מיגל אלחנטי

מיגל אלחנטי

מיגל אלחנטי, רו"ח (LLM) הינו שותף בפירמת Baker Tilly בישראל ומנהל מחלקת ביקורת פנימית. למיגל נסיון רב בנושאי ביקורת פנים וניהול סיכונים, עבודות Sarbanes & Oxley, ביקורת תאגידים, מיסוי, חשבונאות, רשויות מקומיות, בדיקות נאותות, מוסדות ציבור ולמכ"רים.
קרא עוד
שרון לזר

שרון לזר

שותפה, לשרון ניסיון רב בנושאי ביקורת חיצונית של חברות הנסחרות בבורסה לניירות ערך,תאגידי בריאות, חברות פרטיות, עמותות,עיריות, מוסדות ללא כוונת רווח, חברות לתועלת הציבור, גופים סטטוטוריים וביקורת פנים.
קרא עוד
בני אקרמן

בני אקרמן

שותף , מנהל תחום הביקורת החקירתית, סגן ניצב [בדימוס] ,לשעבר מפקד בכיר באגף החקירות והמודיעין במשטרת ישראל, בעל ניסיון מקצועי של 27 שנות שרות בתחומי החקירות והמודיעין. במסגרת תפקידיו כיהן בני אקרמן שנים רבות כראש מפלג חקירות ביחידה הארצית לחקירות הונאה, ופיקד על יחידת חקירות ומודיעין.
קרא עוד
יקי ברנס

יקי ברנס

שותף, ראש חטיבת הייעוץ האסטרטגי. יקי משמש כראש חטיבת Baker Tilly Strategy Consulting. בעל ניסיון של למעלה מ-7 שנים בייעוץ אסטרטגי עסקי לחברות וגופים ציבוריים. בתפקידו האחרון שימש כמנהל וראש תחום בחברת ייעוץ ומחקר בינלאומית וניהל צוותי ייעוץ בארץ ובחו"ל.
קרא עוד
כפיר אימברמן

כפיר אימברמן

עו"ד כפיר אימברמן, הינו מנהל מחלקת המיסים. כפיר עוסק במיסוי וייעוץ מס לתאגידים וליחידים, ולרבות ביצוע וליווי תכנוני מס ועסקאות בארץ ובחו"ל, לכפיר ניסיון רב בהענקת ייעוץ מיסוי מסחרי מקיף וכולל לרבות היבטים משפטיים לתאגידים וחברות במגוון סקטורים, לרבות, הייטק, מסחור טכנולוגיות וקניין רוחני.
קרא עוד
מנחם כהן

מנחם כהן

מנחם כהן,יועץ, רו"ח ובוגר קורס הכשרה בגישור במרכז הישראלי למשא ומתן וגישור ותכנית להתנסות מודרכת בגישור מטעם משרד המשפטים. למנחם שנים רבות של ניסיון בעבודה עם חברות פרטיות, ממשלתיות וציבוריות - ואת ניסיונו הוא מעמיד לרשות הפירמה כדי לשמר ולחזק את המשך הפעילות והעשייה.
קרא עוד
יצחק הורוביץ ז

יצחק הורוביץ ז"ל

יצחק הורוביץ ז"ל ,רו"ח ממיסדי פירמת רו"ח אורן הורוביץ ושות` לשעבר שהוקמה בשנת 1952.
קרא עוד
דוד אנזל

דוד אנזל

דוד אנזל, רו"ח, מייסד משרד דוד אנזל ושות` - סניף השרון של פירמת Baker Tilly. רואה חשבון משנת 1977. לדוד ניסיון רב בליווי חברות במכלול ההיבטים העסקיים, החשבונאיים והמיסויים.
קרא עוד
אוהד אנזל

אוהד אנזל

אוהד אנזל, רו"ח, רו"ח שותף ב- Baker Tilly בישראל מנהל את תחום ה-SMB בפירמת דוד אנזל ושות` - סניף השרון של פירמת Baker Tilly
קרא עוד